CHRISTMAS GIFT GUIDE: FOR HIM

Tuesday, November 22, 2016
Olen üsna kindel, et ma pole ainuke, kes esimese advendi saabumisest väga elevil on. Küünlad, jõulukaunistused ja piparkoogid - kõik see ja veel palju muud, mis teeb pimedad sügisõhtud mõnusalt soojaks ja armsaks, on hetkel nii südamelähedane. Kuna mina isiklikult täielikult naudin jõulukinkide tegemist, siis olen enda nimekirja juba valmis saanud ning tean enam-vähem täpselt, mida ma enda lähedastele kingin. Aga peab ütlema, et kõige suurem mure on ikka alati meeste kingitustega ning eriti just enda poisi/elukaaslasega. Peaks ju olema  lihtne teha kingitust inimesele, kellega oled koos veetnud 4 ja pool aastat, aga ei, kõik head kingitused oleks juba nagu tehtud ja mitu korda sama asja ka nagu kinkida ei taha. Nii leian ma ennast päris tihti igasuguseid gift guide vaatamast, et äkki leian midagi eriti põnevat, mille peale ise poleks tulnud. Lisaks on neid lihtsalt nii tore vaadata ja seetõttu otsustasin see aasta ka ise ühe väikse ideedepanga kokku panna. Alustame!

xmas men1. Ühed eriti vinged jalanõud ja kvaliteetsed vabaaja jalanõud, mis sobivad kokku su teise poole stiiliga. Need Nike Huarache Ultra'd on saadaval Asoses ning on vaieldamatult ühed coolimad tossud Nike'i kollektsioonist. Aga jalanõude valik on ju meeletu ning kindlasti tead sa täpselt, milliseid just sinu kaaslane endale ihkab.

2. Kvaliteetsed kõrvaklapid. Jällegi on brände väga palju, kes toodavad kõrgtasemel kõrvaklappe ning valik on suur. Lisaks võid mõelda selle peale, millises stiilis kõrvaklapid kõige paremini talle sobivad või mida ta vajab (kas kõrvapealseid või in-ear jms). Ideaalne kink neile, kes jõusaalis või mujal trennis käivad, oleks just juhtmevabad klapid. Ilmselgetel põhjustel :D. Muidugi on need Beats by Dr. Dre Solo 2 wireless ühed ägedamad, aga soodsamaid alternatiive leiab kindlasti. 

3. Täielik klassika - käekell! Minu arust üks kõige paremaid kingiideesid üldse, sest käekella just väga tihti uut ei osteta. Selleks võib olla sinu kaaslase lemmikbrändi kõige vingem kell või kena komplekt koos mansetinööpide, lipsunõela või nahast püksivööga. Väga paljud disainerfirmad lansseerivad enne jõule ilusad kinkekomplektid ja muidugi leiab neid suurematest internetipoodidest ka. Näiteks see Asosest pärit Reclaimed Vintage komplekt on täiesti suurepärase hinnaga, kuid näeb ikkagi väga stiile välja.

4. Näohooldustooted! Olgem ausad, üsna vähe on mehi, kes ise vabatahtlikult läheks poodi endale näopuhastusgeeli või niisutavat kreemi valima. See siiski ei tähenda, et nad ei peaks enda naha eest hoolitsema ning minu arust on see natuke isegi nagu naiste ülesanne, et neid asju meestele tutvustada ja kasutama sundida. Tänapäeval on olemas niii vingeid meestele suunatud brände, kes on suutnud need "igavad" näohooldustooted teha väga cooliks ning ütlen ausalt, et minu arust näevad need Bulldogi tooted välja kolm korda ägedamad kui ükski minu näohooldusrutiinis olev toode. Like come on, kuidas sa ei tahaks neid kasutada? Meie vannitoas on nad mulle igatahes suureks silmailuks. Asoses on olemas palju ägedaid Bulldogi komplekte!


5. Kõik seotud mängimisega. Arvutimängud on endiselt teemas ning paljudele mänguritele teeks kindlasti head meelt mõni uus vidin oma setupi. Hiired, klaviatuurid, kõrvaklapid jms. See Razer DeathAdder Chroma mängimiseks mõeldud hiir on üks kuulsaid tegijaid gaming maailmas ja kuna see näeb nii ilus välja, siis oleks mul ainult hea meel selline koju tuua. Kõrvale võiks tuua Razer Mamba Tournament Edition, mis näeb lausa nii ilus välja, et sellega võiks isegi mängima hakata. Photopointis on saadaval mõlemad: DeathAdder ja Mamba.

6. Kõik seotud habemeajamisega. Eriti häid kingitusi leiab just neile, kelle jaoks on oluline tavalisest natuke pikem habe ning kellele reaalselt meeldib habemeajamisega tegeleda. Need komplektid näevad kõik alati väga ägedad välja, aga ausalt öeldes ei tea mina isiklikult kedagi, kellel sellist asja vaja läheks. Tänapäeva kiire elutempo ju ikkagi. Selleks puhuks on olemas vinge elektroonika ning uudse tehnoloogiaga pardlid. Nagu näiteks see Braun Wet & Dry Shaver 3-340s jällegi Asosest

Kingiideid on veel muidugi peaaegu sadu, kuid ilma asja pikaks venitamata lõpetan oma väikse soovituste nimekirja ära ning olen varsti tagasi uuega. Kuidas teil jõuludeks ettevalmistamine läheb? 

Ps. Blogi kujundus on jälle muutunud, kuid ei suutnud ikkagi ilma sidebari'ga hakkama saada. Mulle tundub, et nüüd on kõik täpselt nii nagu ma tahan. Kuidas meeldib?

No comments:

Post a Comment