CLEAN BRUSHES WITH DR. BRONNER'S MAGIC SOAPS

Saturday, November 26, 2016

Puhtad meigipintslid on minu jaoks üliolulised ning alati tuleb meik puhaste pintslitega palju paremini välja. Seetõttu olin väga elevil, kui Dr. Bronner's mulle enda maagilisi seepe proovida pakkus (Suur-suur aitäh teile!). Nüüdseks olen neid juba paar nädalat kasutanud ning sirutan piparmündi seebi järele käe alati, kui näen, et pintsel ei ole nii puhas nagu ma sooviks. Mulle nii meeldib, et see kõik käib ülilihtsalt! Alustuseks on hea endale väiksesse kaussi natuke vett valada ja sinna mõned tilgad seepi valada, et moodustuks selline kergelt vahune vesi, kuhu saad oma pintslid ligunema panna. Sealt on hea järjest pintsleid võtma hakata, sest nad on juba märjad ja suurem mustus on neist juba välja tulnud.Teise sammuna asungi kohe pintslit pesema. Ma küll alguses nägin natuke rohkem vaeva ja võtsin uue väikse kausi, kus ma tegin natuke kangema seebivee ja pesin-loputasin pintslit vaheldumisi. Pärast ma siiski taipasin, et lihtsam on endale seepi peopesasse valada ja seal pintslit keerutada, et see saaks ilusti vahuga kokku. Natuke tuleb sõrmedega ka kaasa aidata, et pintsel igalt poolt puhtaks saaks. Ja pärast jääb üle ainult veega loputada. Seda protsessi võib korrata nii palju, kui ise soovid ja näed, et on vajalik. Aga minu jaoks see toimib ja meeldib. Kui kõik pintslid on ilusti puhtaks, asetan need pikkupidi kuivama kas rätikule või paberile. Nii voolab vesi ilusti välja ning pintslid kuivavad palju kiiremini.Dr. Bronner'si seebid on tõesti maagilised, sest neid saab kasutada lausa 18 erineval viisil. Mina pole veel pintslite puhastamisest väga kaugemale jõudnud, aga täiesti usun, et sellest seebist saab mulle üks suur abimees majapidamises. Ja muidugi ei saa ma mainimata seda mõnusat piparmündi lõhna, mis minu seebil on. See on hästi tugev ja vahel ma isegi tunnen oma näol seda lõhna, kui olen meigikäsna seebiga puhtaks pesnud. Aga mulle see nii meeldib, jätab näole hästi värske tunde ka.

Minu arvates oleks selline tore 18-ühes seep väga hea jõulukingi idee! Lisaks seebitele on Dr. Bronner'si valikus huulepalsamid, kehapalsamid, kehapiimad ja desifintseerijad. Tundlikule nahale on veel eraldi sari ka olemas. Super! Hinnad ja tellimine Dr. Bronners'i epoes (klikka!).Clean makeup brushes is a must for me and I was really excited when Dr. Bronner's offered be to try out their 18-in-one magic soaps. I've used them for a couple of weeks and I really like them! Pepermint castile soap is my favorite and I reach out for it every time I see that my brushes aren't as clean as I would like them to be. The first step I usually like to do is taking a small bowl with warm water and pouring few drops of soap into the water. This makes a good mixure to soak your brushes in. After choosing my first makeup brush I poar few drops of peperming soap into my palm and start swirling the brush in circular motion. I also help with my fingers a little to make sure the brush gets fully clean. After that I just rinse the brush under running water and it's done! You can repeat the cleaning process if needed. 

I really like that I can get my brushes clean so fast with Dr. Bronner's Magic Soaps and I looove the smell of pepermint soap. Sometimes I can even smell it on my face when my makeup sponge is freshly washed. These soaps would make a perfect Christmas gift! You can see Dr. Bronner's Magic Soaps and their other products on their website HERE.

No comments:

Post a Comment