IT'S SNOWING

Wednesday, November 02, 2016


Oh, hei! Täna hommikul kell pool kuus aknast välja piiludes tabas mind ikka suur üllatus, kui nägin, et õues on nii palju lund! Ma olen hetkel küll väga rõõmus selle üle ning ma ütlen, et mu jõuluootus on juba liiga suureks vist kasvanud :D. Jõulukingi ideed ja kaunistamise mõtted jooksevad juba peas ja nädalavahetusel plaanin juba midagi neist tegema hakata.

Jõudsin just tagasi jõusaalist ning varsti pean tööle liikuma hakkama. Tegelikult on täna küll üks täielikult selline päev, kus tahaks kodus istuda, mandariine süüa ja teha võimalikult palju kasulikke asju ära. Kuid õnneks saab juba homme õhtul mõelda, et vaba nädalavahetus tervitab peagi. Ja muide, see siin all on üks mu täielik lemmik snäkk. Riisigalett kaetud tumeda šokolaadiga ning peale panin veel maapähklivõid ja banaani. Muidugi kaneeli ka, sest see annab nii sügise-talve maitse juurde ja mulle nii meeldib! Aga nüüd on aeg sättima hakata, ilusat päeva teile!Oh, hi! I got such a nice surprise today when I peaked out of the window at 5.30AM - SO MUCH SNOW! I was/am so happy about it. Right now is the time to enjoy it because after Christmas I now I'll be sick on snow and cold weather and I just want spring to come. Buuut for now, I am really enjoying this time and I just keep thinking about Christmas presesnt and decorations I want to do. Fortunately I'll have some time on the weekend!

I actually just got home from the gym and I'm trying to write this post as fast as I can because I should be getting ready for work already. Today is one of those days when I just want to stay home, eat mandarin oranges and do all the stuff I need. Thank god it's Thursday tomorrow, then I can already think about the free weekend greeting me. Can't wait! But now it's seriously time to get ready and work until 10PM. Have a great day!

No comments:

Post a Comment