WEEKEND SNAPS

Sunday, November 27, 2016

Ilusat I adventi teile! Juba ongi käes pühapäev ning terve nädalajagu vabu päevi ongi otsas. Ma olen tegelikult nii rahul selle veedetud ajaga. Sain palju asju tehtud ja mõeldud ning nüüd ma tunnen kuidagi, et olen puhanud ja valmis oma eesmärke täitma. Reedest pühapäevani oli mul selline mõnus nädalavahetuse vibe sees ja kuna Markol algab ka nädalavahetus juba neljapäeva õhtul, siis oli see aeg kuidagi eriti nauditav. Minu väike list nädalavahetuse tegemistest:
1. Reedeks oli meil ostetud kinopiletid ning käisime vaatamas "Fantastic beasts and where to find them". Enne seda kostitasime ennast pitsaga. Sooo good! 2. Reedel käisid meil ka külalised! Minu isa ja õemees. See oli nii tore üllatus. Sain endale sellise armsa jänku pipakoogi ka :). 3. Laupäeva hommikune trenn. See nädal läks kuidagi eriti hästi ning jõudsin 5 korda trennis käia. 


4. Tühi jõusaal hommikuti teeb rõõmsaks! 5. Tänase advendi puhul üritasin koju natuke jõulumeeleolu juba luua ning küpsetasin esimesed piparkoogid. Peaksin pildiraamis vist pildi ära vahetama :D. Ma isegi enam ei mäleta kas see pilt on tehtud aastal 2013 või 2012. Igatahes juba piisavalt kaua aega tagasi, et see ära vahetada. 6. Järjekordne jõusaali snap. See Nike veepudel on üks mu kõige paremaid oste ever!

Nüüd on aeg esimeseks jõulufilmiks ning homme tagasi töölainele. Räägime varsti!

No comments:

Post a Comment