2016 FAVORITE OUTFITS

Tuesday, December 27, 2016
Aastale 2016 saame kohe tsau öelda ja kuna mulle täiega meeldib alati väikseid aasta kokkuvõtteid teha, siis täna on siin minu enda lemmikud outfitid sellest aastast. Enjoy!

Jaanuar-Veebruar
 Need olid ühed ainukesed outifit moodi postitused, mis ma üldse leidsin ja ma ise arvasin, et need aastast 2015 vähemalt. Aga tundub, et aasta oli pikk ja esimesed outfitid on juba meelest läinud.

Märts-Aprill
Ma olin nii õnnelik oma Missguidedi jaki üle, et ilma selleta naljalt toast ei lahkunud. Siiani on üks minu lemmikutest ja need komplektid ootavad küll uuesti kandmist!

Mai
Päikseprillidele sai taas tere öelda ning ilmad olid minu jaoks ideaalsed, sest kõige rohkem meeldib mulle see aeg, mil saab ülerõivaid eest lahti kanda ning samas ei ole nendega palav. 

Juuni-Juuli
Juunikuust leidsin ainult ühe outfiti, mis täna välja tuua. Mis ma küll selle kuuga tegin? Pilte igatahes mitte. 

Juuli
 Juuli oli kõige parem aeg pildistamiseks. Marko oli ka kaitseväest tagasi ehk siis oli palju lihtsam pildistamiseks aega leida. Siin on vist üks ainuke kord, kui ma lühikesed püksid jalga panin. Ja ühtlasi viimane. Järgmise suve missiooniks saab olema perfektsete lühikeste teksapükste leidmine.

August
 August läks üsna sama moodi edasi nagu juuli. Nautisin täiega riietuste väljamõtlemist ja pildistamised õnnestusid kuidagi eriti hästi isegi kordadel, kui poleks seda oodanud. 

September
Tagasi oma jakid-üle-kõige juurde. Sügis oli mõnusalt soe ja päikesepaisteline ehk täiesti ideaalne. 

Oktoober
Lemmik kampsunite aeg! Kahju muidugi, et vähe sai pildistamas käidud ja paljud outfiti-ideed jäid teostamata. Järgmine aasta parandame! 

Novembrist-detsembrist ei olegi mul näidata midagi, mis mulle endale väga meeldiks. Pime, külm ja vihmane aeg ei soosi seda piltide teemat ikka üldse. Aga näeme juba uuel aastal uute outfiti postitustega! Kommenteeriga alla, milline oli teie lemmik :). Ilusat õhtut! 

2 comments:

  1. Appi, sul on nii ilusad riided ikka ja pildid ja ise oled ka! :)

    ReplyDelete