BASIC OUTFIT

Wednesday, December 14, 2016
Wearing: jeggings - H&M / sweater - New Yorker / jacket - Takko / boots - Timberland / bag - Reserved

Tere hommikust! Päevad väga vara hommikul ärkamisega on õnneks möödas ning on aeg jälle natuke puhata. Näitan täna pühapäeval kantud outfitti, mis on põhimõtteliselt mu täielik uniform, kui ma olen liiga laisk, et ilusat outfitti välja mõelda ja tahan, et mul oleks võimalikult mugav. Jalga lähevad kõige mugavamad püksid kapist või antud juhul jeggingsid, mis said reedel ostetud (oleksin vist pidanud ikka väiksemad võtma). Selga mõni suur ja soe kampsun, et saaks nahktagi peale visata ja jalga ikka Timberlandid. Mul on tegelikult juba üsna häbi nendega ringi käia, sest need näevad ikka päris jubedad välja. Kuid see talv ei plaani kindlasti uusi osta, jätan selle missiooni järgmiseks sügiseks. Aga nii ta läheb, sallist on mul ka juba kõrini ning kui ilm vähegi kannatab valin selle asemel kõrge kraega kampsuni. Basic outfit done!

Vahepeal toimunust võiksin rääkida seda, eile oli mul taaskord üks selline päev, millega ma olin nii rahul ja tundsin ennast päeva lõpuks nii hästi. Tööpäeva lõppedes kiirustasin küüntesse, et nad uuesti ilusaks saaks ning seekord lasin teha natuke jõululikumad ka. Nii meeldivad! Sealt edasi sõitsin Liina juurde, kus hea mitu tundi oldud sai ja peale üheksat olin tagasi kodus pärast päeva, mis hakkas kell pool 5. Täna tuleb pigem üsna vastupidine päev eilsele, sest peale jõusaali pole plaane veel teinud ning ei teagi, kas selle ilmaga üldse enam õue tahan minna. Aga teile kõigile soovin ilusat päeva!


Good morning! Today's outfit pics are from Sunday when I was wearing my most basic outfit. This happens when I'm too lazy to think and make up a good outfit and I just want to feel super comfortable. I always pick the comfiest jeans or in that case jeggings. Then comes a big and warm sweater on wich I can throw my leather jacket. And of course Timberland boots. They are actually looking really terrible right now I should buy new ones but I think I'm gonna wait until next fall. So here it is - my basic outfit!

In other news, yesterday I had a really good day again and I was so happy with everything. I went to get my nails done after work and I am so so happy with them! They look so beautiful and Christmassy. After that I went to Liina's house and spent a solid 3 hours there. I got home at about 9PM after I had left at 5.40AM in the morning. I love productive days! Today is acutally going to be the quite opposite. I don't have anything other planned than going to the gym. But sometimes these cozy staying inside days can be very good, too! Anyway, I'll talk to you soon!

No comments:

Post a Comment