CRISP AIR

Sunday, December 11, 2016


Täna oli nii super ilm! Täpselt selline mõnusalt krõbe ja külm, aga samas päikesepaisteline. Hommikune jalutuskäik jõusaali oli mõnna. Ülejäänud päeva veetsin koos Liinaga Rocca al Mares jõulukinke ostses ja valides. No niii hea on käia poodides, kus on täielik jõulumeeleolu ja palju selleteemalisi kaupu. Me veetsime lõpuks enamus aja lihtsalt vaadates ja uurides lahedaid asju, mida ise jõuludeks tahaks või siis täiesti random jõulukaunistusi, sest kõik on lihtsalt nii ilus ja kutsuv. Muidugi röövis see kõik meeletul kiirusel aega ja ma tunnen praegu ennast jube väsinuna. Aga pole ka ime, sest eile käisime samamoodi Markoga poodides ning õhtul vaaritasin kodus korraliku õhtusöögi ja magustoidu. Oli üks väga tegus ja kiirelt mööduv nädalavahetus, aga ma olen sellega nii rahul. Meie kuusealune hakkab juba vaikselt jõulukinkidega täituma. Nii põnev!

Pikemaks lobisemiseks kahjuks enam aega pole, sest homme ootab vägaaa varajane tööpäev. Ilusat 3. adventi teile! <3


Today was a perfect day! It was so nice to walk to the gym  this morning with crisp and cool air. And the sun was shining all day. Now the only thing missing is snow! I spent today with my sister Liina and we went to the shops to buy some Christmas presents and stuff like that. Time went by sooo fast and now I feel so tired after a very productive day. Yesterday was pretty similar but instead of Liina, I went with my bf. I just looove spending time in the shops when it's Christmas time. So cozy and nice. Yesterday we also enjoyed the evening with a nice homecooked dinner and dessert while watching "New Years Eve". Wish every day could be like this!

Unfortunately I don't have time to write longer because I have to get up suuuper early (about 4.30AM) to get to work. Enjoy the rest of the advent night!

No comments:

Post a Comment