QUICK POST

Thursday, December 15, 2016
Insanely beautiful sky from Monday / Got my nails done on Tuesday, I love them! / The sweetest surprise I got yesterday morning, big thanks to Natural Siberica!

View from the gym. Not that beautiful but the sun was shining and I had to capture it! / Foood - my favorite porridge with my favorite fruit mango and the quickest lunch ever - omelette with cherry tomatoes. 

Uskumatu, et jõuludeni on ainult 10 päeva! Täna said tehtud ühed viimased ostud, järgmine nädal on veel vaja mõned asjad juurde osta ning olen jõuludeks valmis! Vähemalt kingituste osas. Mul tuleb tegelikult üks meeletult töine pühadeaeg, kuid ma väga loodan, et suudan siiski ennast selleks üheks õhtuks välja lülitada ning nautida jõuluõhtut. Viimasest maal käimisest on küll juba liiga pikk aeg möödas. Õnneks on varsti aeg!

Tahtsin täna lihtsalt ühe kiire postituse siia teha, sest ma väga üritan igal vabal päeval postitada, et vältida pikki pause siin. Kohe varsti hakkame tegelikult kesklinna poole liikuma, lähme Markoga Star Warsi uut osa vaatama. Ma isegi ei mäleta enam, millal me viimati nii hilisel seansile käisime. Samas on need kuidagi omamoodi mõnusad. Film lõppeb meil natuke enne kella ühte, mis tähendab seda, et üks mõnus öine pooletunnine jalutuskäik koju ootab meid samuti. Aga et mitte viimasel hetkel sättimisega kiirustama hakata, lõpetan tänaseks. Homseni!

No comments:

Post a Comment