CHRISTMAS GIFT GUIDE: FOR HER

Monday, December 05, 2016
Untitled #247
Kingiideed part 2! Ma täielikult armastan teha kingitusi tüdrukutele/naistele, sest see on nii lihtne ja ka selliseid väiksemaid asju leidub rohkem, mille üle naised rõõmustavad. Näiteks küünlad! Meeste puhul on minu arust täiesti võimatu selliseid asju välja mõelda.. :D
Lõhnaküünlad on täiesti aegumatu valik ja mina isiklikult ei tea veel kedagi, kellele need ei meeldiks. Jõuluperioodil leidub neid veel eriti laias valikus ning selline ilus põdrasarvedega küünal on müügil Marks & Spenceris. Nagu how cute is that? Sellise ostaksin hea meelega ka endale jõuludeks.
Teine selline väiksem vidin on mõni eriti hea dušigeel või muud vannitoa tarbed. Just pigem natuke kallimad, et nad annaks kingile luksuslikuma tooni. Eestis on näiteks hästi kättesaadavad The Body Shopi ja Lushi tooted. Mõlemad täiesti jumalikud brändid. Kes tahab veel natuke eksklusiivsemat varianti, siis Feelunique.com'st leiad ka Philosophy tooteid, mis on kuuldavasti vähemalt sama head! Valikus on ka kaneelisaialõhnaline dušigeel (hetkel kahjuks otsas), mis on mulle küll üks selline pean-saama-muidu-suren toode. Kookos on üks teine mu täielik lemmik (leiad siit).
Üldiselt on üldse üks suurimaid kategooriad kingituste vallas meigitooted ehk siis need on need asjad, mida väga paljud tüdrukud/naised hindavad ja kui sa oskad valida täpselt selle toote, mida kingisaaja ammu on tahtnud, oled sa südame võitnud. Valik on muidugi peaaegu lõputu ja seetõttu panin täna siia listi selle Too Faced Sweet Peach lauvärvipaleti, sest see kuulub kindlasti minu suurimate soovide nimekirja hetkel ja ilmselt rõõmustaks paljusid meigisõpru. See on üks uusimaid Too Faced tooteid ning alles hiljuti toimus LA's just selle kollektsiooni tutvustusõhtu väga paljudele Youtube'i staaridele ja blogijatele. Muidugi me tahame nüüd kõik ise ka neid asju! Kahjuks ei ole Too Faced Eestis kättesaadav ja üldiselt ei leia neid ka ühestki netipoest, mis kaupu Eestisse kohale toimetavad. Amazon ja Ebay võivad võib-olla abiks olla. See imeline palett on nähtaval SIIN. 
Kõiksugu näohooldustooted on samuti väga teretulnud naiste kingikotti, kuigi neid on tihti kõige raskem valida, sest nahatüüpe on palju erinevaid. Sellegipoolest on olemas mõned lihtsamad tooted, mis sobivad kasutamiseks kõigile. Näiteks näomaskid, meigipuhastuslapid, silmakreemid jms. Valisin välja selle Yes to Miracle Oil priimula õliga mudamaski, sest olen enne Yes to tooteid kasutanud ja mulle nii meeldivad. + selline armas pakend! Yes, please!
Jätkates iluteemadel.. parfüümid! Disanerparfüümid võivad olla väga hea jõulukingi eest, kui tead, millised lõhnad su kingisaajale meeldivad. Minu arust on lõhna kinkimises alati midagi erilist, sest need toredad jõuluhetked tulevad justkui lõhnaga kaasa ja üldse mõjub see kuidagi maagiliselt. Mulle on juba pikemat aega meeldinud Yves Saint Laurent'i Black Opium ning jõulude eel on nad välja tulnud ka eriti sädeleva versiooniga. What's not to like?
Suundudes iluteemadest natuke kaugemale julgen ma jõulukingiks soovitada taaskord paari vingeid jalanõusid. Olgu nendeks vabaaja tossud Nikeit, Adidaselt, Pumalt ja teistelt või paar kvaliteetseid saapaid/kingi Kurt Geigerilt, Steve Maddenilt, Tamariselt ja teistelt. Päris kindlasti teeks need roosad Adidas NMD R1 tossud õnnelikuks paljud tüdrukud! Kahjuks ei leidnud praegu head linki, mida teiega jagada, aga usun, et varsti on need saadaval ka Eestis.
Sisekujundusest huvitatud naistele on heaks kingiideeks kvaliteetsed plakatid näiteks mõne nende lemmik tsitaadiga. Desenio pakub laias valikus postreid seinale ning need kõik näevad täiesti suurepärased välja. Enda kodus riputan kindlasti paar tükki üles (kui kunagi endale päris kodu saame :D). Moepealinnade poster peab muidugi üks lemmik olema!
Jaaa last but not least - käekellad. Kuna mina ise olen üks nendest inimestest, kellel puudub üks korralik käekell, siis see on minu kingilistis alati. Tänapäeval on õnneks olemas väga palju häid kellabrände ning kindlasti ei ole vaja kohe osta mõnda Micael Korsi oma. Rosefield kellad on näiteks ühed neist. Väga ilusad ja klassikalised kellad ilma pangaarvet purustamata. Head valikud on ka Cluse, MVMT, ABBOTT & MOSLEY ja muidugi Daniel Wellington. Kindlasti veel palju muid!

Jutt sai pikk, aga ehk on abiks kellelegi :) 

1 comment: