BYE-BYE WEEK 4

Sunday, January 29, 2017
Look, mille neljapäeval filmisin. Video jääb kahjuks natuke hiljaks, sest kahjuks ei jõudnud monteerimisega valmis ja homme algab koolis juba uus semester. 

Nautisin mitmeid Puls'i tooteid ja olen siiani täiesti lummatud nendest.

Täna tegin natuke mealprepi: risoto köögiviljadega ja hakklihaga ning ahjus küpsetatud kanafilee mozarella ja tomatiga + ahjukartulid. Gotta love good food!

Möödunud nädala kohta võiks kokkuvõtvalt öelda, et oli hea nädal. Suutsin 5 korda ära käia jõusaalis, töötasin terve nädalavahetuse ja sain paljud vajalikud asjad korda aetud. Ja olen isegi täitsa uhke, et olen suutnud oma magusaisu piirama hakata. Edaspidi on jälle plaan ainult korra nädalas endale magusapäev lubada ja ma olen isegi üsna põnevil, et kuidas sellega minema hakkab. Täna oli muidu selle nädala lõpetuseks üks väga hea päev: äratus kell 4.70 ja peale tööpäeva kohe jõusaali. Kodus sai natuke koristatud ja palju süüa vaaritatud ning nüüd on lõpuks aeg ennast diivanile sättida, et saaks natukenegi puhata enne uut nädalat. Kevadsemester algab homme! Tundub väga põnev, kuid hirmus korraga, aga räägin sellest ehk teine kord. Loodan, et teil kõigil oli üks tore nädalavahetus ja teeme saabuvast ühe hea nädala! xx

No comments:

Post a Comment