THE PERFUME OF MY DREAMS

Tuesday, January 31, 2017

Olen tagasi ühe iluteemalise postitusega ja tutvustan natuke oma hetke absoluutset lemmikud ilutoodet (Kas parfüümidele öeldakse ilutoode?? Ei leidnud paremat sõna hetkel). Igal juhul on tegemist Yves Saint Laurent Black Opium parfüümiga ja oh my... see on jumalik! Minul kasutuses olev Eau De Parfum oli jõulukingituseks Markolt ja kuigi ma teadsin, et selle kuuse alla saan, olin ma  sellest nii elevil. See on lõhn, mida ma olin juba mitmeid-mitmeid kuid enne seda käinud Kaubamajas nuusutamas ja alati unistasin sellest. Nüüd on ta minu jaoks väga ustav kaaslane peaaegu igapäevaselt. Peaaegu just sellespärast, et tegemist on pigem kõrgesse hinnaklassi kuuluva parfüümiga ja ütlen ausalt, et ma lihtsalt ei raatsi seda iga päev peale panna. Just sellistel päevadel, mil ma ainult jõusaali lähen või midagi muud taolist.

Põhilised komponendid selles lõhnas on must kohv, valged lilled ja vanilli, mis kokkku annavad täiesti suurepärase lõhna, mis mõjub enesekindlalt ning väga naiselikult. Ühest spreist juba piisab, et lõhnata terve päev, sest see on päris tugev ja väga kaua püsiv lõhn. Pigem ongi loodud naistele, kellele meeldivad tugevamad lõhnad ja mitte väga värsked. Ma küll ei ütleks, et Black Opium on magus lõhn, aga pigem jääb ta selle piiri peale, mis minu jaoks on selline täpselt paras. Mitte liiga magus, aga ka mitte väga värske. Selline.. ideaalne! Minu jaoks jääb ausalt isegi sõnu natuke puudu, et ma oskaks täpselt kirjeldada, milline see lõhn reaalselt on. Ausalt väga soovitan minna ise nuusutama, sest näiteks minu jaoks oli see täielik gamechanger. Mul pole kunagi olnud nii, et kohe esimesest korrast lõhn nii väga meeldima hakkab, et ma isegi ei mõelnud enam muude lõhnade peale. Teadsin kohe, et just see on see õige, mis mul järgmisena olema saab. Ja nii läkski!


Ja kuidas ma saaks mitte mainida selle parfüümi välimust! Oooh, täielik meigilaua ehe. Must värv mõjub nii elegantselt ning roosakas glitter annab lõhnale justkui veel rohkem luksuslikkust juurde. Ma pidasin endaga pikka aega nõu, kas ma raatsin üldse selle ilusa karbi ära visata. Pudelist ma vist küll loobuda ei suuda, kui see mul kunagi tühjaks peaks saama (loodan, et mitte kunagi). Lihtsalt liiga ilus!

Valentinipäev on kohe tulemas ning see iludus oleks suurepärane kingitus kasvõi iseendale. Kuigi ma isiklikult selle päeva olulisust väga ei näe ega tähista, leian, et kingituste tegemine on sellegipoolest armas ja tore ning Black Opium on just see eriline ja ääretult kaunis parfüüm, mis võiks kuuluda ühte armastust täis päeva. Muidugi ei saa ma rääkimata jätta hinnast, kuigi tean, et kingituste puhul ei ole väga viisakas hinda uurima minna. Praegusel juhul ei ole aga õnneks asi nii formaalne, sest loomulikult olin ma juba enne kingituse saamist Black Opiumi hinnaga kursis, sest olin ju nii mitmeid kordi seda vaatamas käinud, ka netipoodides. 50ml pudeli hinnaks on kuskilt 60-80€, täiesti oleneb edasimüüjast. Kaubamaja lehel hind 50ml 88,99€ ja Feelunique lehel 90ml hetkel soodushinnaga 94.66€. Ehk siis vaadake, milline on vahe! Kahjuks 50ml viimasel lehel üldse olemas ei olegi, aga 30se saab juba päris hea hinnaga kätte. Kujutan ette, et 50ml oleks Feelunique's umbes 66€. Lisaks on seal olemas selline asi nagu Yves Saint Laurent Black Opium Dry Oil, mis on lõhnast väga palju odavam, kuid usun, et siiski väga väärt asi ja lõhn on ju sellegipoolest sama. Soovitan, soovitan, soovitan!


Kuidas teile Black Opium meeldib ja milline on teie hetke lemmik parfüüm? Loeksin suurma hea meelega! :) 

2 comments:

  1. Oiii, Black Opium on lihtsalt imeline, aga mu enda lemmiklõhnaks sai hetkel Hugo Bossi The Scent for Her, mis on samuti selline piiripealne ;)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Väga äge, pean proovima minema :)

      Delete