WINTER SKINCARE ESSENTIALS

Thursday, January 26, 2017
Kuigi talv siin Tallinnas ei ole küll päris õige talv (plusskraadid ja vihm), on ikkagi minu jaoks praegu see talvise nahahoolduse aeg käes ja täna tahangi jagada neid põhilisi tooteid, mis ka sellel külmal perioodil naha ilusaks suudavad teha.

1. Kehakoorija - täiesti asendamatu kaaslane vannitoas. Minu jaoks üks põhilisi samme ongi keha koorimine, sest see aitab kõik surnud naharakud kehalt eemaldada ja jätab keha nii mõnusalt pehmeks tänu sellele. Hetkel on mul kasutuses jõuludeks saadud Moshi kehakoorija "Wild Mango" lõhnaga ja ma täielikult armastan seda! Olen ennegi Moshi kehakoorijat kasutanud ja mulle nii väga meeldib see suhkrune konsistent ning see vastupandamatu lõhn, mis kogu vannitoa täidab. Ei saa ka mainimata seda, et tegemist on loodusliku tootega, mis on just nahahoolduses väga oluline. Love, love love!


 2. Kehakreem - koorja järel üks teine olulisem toode, et nahk püsiks kauem aega siidine ja pehme. Naha niisutamine talvel on iseenesestmõistetav ja kui seda teha iga hommik ja õhtu, siis võid kindel olla, et su nahk tänab sind. Lisaks sellele on see väga vajalik siis, kui kasutad isepruunistavaid tooteid. Nimelt hakkab see "päevitus" üsna kiirelt ja koledalt maha kuluma, kui su nahk on kuiv. Keha kreemitamine tagab selle, et "päevitus" püsiks ilus kuni nädal aega. Minu praegune kehakreem on brändilt "I Love.... Cosmetics". Vaarika lõhnalised kehakreemid on ühed mu lemmikud ja see meeldib ka mulle väga. Aeg-ajalt kasutan ka H&M'i "Winter Fig" kehakreemi, aga kuna selle niisutav toime ei ole nii tugev, siis kipun ta tihti riiulile jätma. Üheks minu lemmikuks kehakreemiks on endiselt Joik'i Sidruni-vanilje oma, aga kuna see on mul põhimõtteliselt tühi, siis ei hakanud pildile panema. Aga tõesti, ma pole veel paremat kehakreemi kasutanud kui see. Pluss jällegi üks suurepärane looduslik bränd. Peakski endale uue Joik'i oma välja valima!


3. Kätekreem - hädavajalik! Just käed on need kohad, mis kõõõige kiiremini kuivaks lähevad ja minu arust on täiesti võimatu midagi teha, kui käed on nii kuivad, et seda on juba peale vaadates näha. Selleks on hea alati enda lemmikut kätekreemi kaasas kanda, et iga kell oleks võimalus neid niisutada. Minu puhul on see vähemalt nii, et kunagi ei tea, millal käed ostustavad täiesti kuivaks minna ja siis on ikka väga halb olla, kui mitte midagi kaasas pole. Minu hetke täielik lemmik on Natura Siberica "Alladale" kätekreem, mis tõesti jätab käed pikaks ajaks mõnusalt pehmeks ja tõesti on tunda, et toidab nahka.


4. Näokreemid - ilma nendeta ei saa! Näokreem on küll selline asi, milleta pole võimalik ilusat näonahka saada, sest isegi kui sul on rasune näonahk, vajab see toitaineid, mida kreemid sisaldavad. Niisutatud näonahk on nii oluline ka selleks, et see ei hakkaks enneaegselt vananema ja kes meist seda tahaks?! Kreemitada tuleks nägu vähemalt 2 korda päevas - õhtul ja hommikul, kui tahad, et su nägu oleks tervislik ja särav. Minul on mitu sellist holy grail toodet, mida iga päev kasutan ja üheks neist on näiteks Mossa Youth Defence niisutav päevakreem. See on täpselt nii hea, et ma ei oska isegi kuidagi kirjeldada seda. Näonahk on mul alati nii mõnusalt pehme ja särav, kui seda peale kannan. Ja mul ei teki kordagi päeva jooksul sellist tunnet, et mu näonahk kisuks kuivuse pärast, mis on väga hea märk, sest üldjuhul võib mu näonahk talvev väga kuivaks minna. Õhtuti kasutan kahte La Roche-Posay kreemi (millegipärast jätsin ühe pildilt välja :D) - Effaclar Duo Plus ning sellele peale kannan Toleriane Ultra Overnight kreemi. See kombo on lihtsalt nii hea! Mu nahk ei ole ärgates mitte kunagi kuiv ning on kohe näha, et mu nahk on tervislik ja toidetud. Mõlemad tooted on mu asendamatud kaaslased ning see oli kindlasti üks mu parimaid oste eelmisel aastal. 


5. Isepruunistavad tooted - tervislik päevitus igal aastaajal! Minu jaoks on see juba nii igapäevane, et lihtsalt pidin oma nahahoolduse listi lisama. Muidugi on täiesti suurepärane, kui sa oled rahul endaga nii nagu sa oled ja mina ei taha kellelegi isepruunistavaid asju peale suruda. Kasutan neid ise lihtsalt selleks, et tunnen ennast palju enesekindlamalt ja ilusamalt pruunima nahaga. Ka suvel ei näe mind kunagi rannas peesitamas, sest ma tahan enda naha eest nii palju hoolt kanda kui võimalik ja püüan kaitsta seda UV-kiirguse eest. Ma olen nii õnnelik, et otsustasin eelmisel aastal Bondi Sands'i proovida, sest see muutis mu elu! Olen nüüd nende kõige suurem fänn ja hetkel ma pole isegi mõelnud millegi muu kasutamise peale. Pikemat aega kasutasin ainult nende isepruunistavat vahtu tumedas toonis, kuid möödunud suvel andsid nad mulle võimaluse proovida ka sellist toredat asja nagu isepruunistav õli Liquid Gold. Mõlemad on täiesti suurepärased. Õli kuivab ainult kiiremini, kuid ei pruugi anda intensiivset tulemust. Samas on seda väga hea kasutadagi näiteks suvel, kui nahk on loomulikumalt natuke jumekam. Sügisel tulid nad välja ka Ultra Dark vahuga, kuid kahjuks pole ma siiani näinud, et seda oleks üheski meile kättesaadavas netipoes. 


6. Huulepalsamid - ilmselgelt igaühe parimad sõbrad talvel. Kunagi oli mul küll huulepalsamitest üsna ükskõik, kasutasin neid siis, kui ma juba tundsin, et huuled on kuivad. Praegu olen nas oma igapäevarutiini lisanud ja nüüd on juba raske nendeta hakkama saada. Mulle meeldib alati enne magamaminekut huulepalsamit peale kanda, sest siis on nii hea hommikul ärgata. Välistab täielikult selle, et huuled on hommikuks nii kuivad, et huulepulka ilusti peale ei saa panna. Juba pikemat aega olen Maybelline'i Baby Lips'e kasutanud ja mulle need väga meeldivad. Lisaks on mul üks Blistexi kirsilõhnaline, mis tõesti lõhnab nii hästi, et ma iga kord tahaks selle ära süüa. Kreemise konsistendi pärast on seda väga hea kasutada ka vedelate huulepulkade mahasaamiseks, sest me kõik ju teame, et see võib teinekord päris suureks väljakutseks osutuda. Ja siin nad on! Minu igapäevased kaaslased ilusa ja terve naha jaoks. Millised on teie lemmikud nahahooldustooted?

No comments:

Post a Comment