WINTERPROOF

Wednesday, January 11, 2017
Wearing: parka, jeans - H&M / boots - Timberland

 See talv on meil selle ilmaga küll väga imelikult läinud. Need pildid on tehtud eelmine nädal, kui õues oli nii külm, et ka sel hetkel ma tahtsin ainult sooja saada, lund oli igal pool. Eilne aga sulatas juba põhimõtteliselt kõik lume siit Tallinnast ära. Ma ausalt öeldes juba tegelikult väga ootan soojemat ilma ja päikest, aga see imelik talv paneb isegi kartma, et ehk ei tulegi ilusat kevadet. Aga õnneks on täna jäänud ainult 3 kuud sünnipäevani ehk siis kolme kuu pärast on juba aprill! Oh, kuidas mulle see meeldib. Märkmikud ja pliiatsid välja ning sünnipäev ja suvi tuleb ära planeerida!

Lubatud loosimine blogisse tuleb alles nädala lõpus kahjuks, sest jäin täna piltide tegemisega lootusetult hiljaks ning olen nüüd paar päeva kogu valge aja tööl. Püsige valvev ja räägime varsti!


 The weather has been super weird this winter. These pictures are taken last week when it was super super cold and we had snow everywhere. Yesterday, on the other hand, was so warm that practically all the snow is now gone. To be honest, I quite like that. I can't wait for warmer and sunny days but with a winter so weird, I doubt that spring is going to be any different. At least my birthday is exactly in 3 month today! So it means that by this time it'll already be April. So cool! I need to plan my birthday-holiday and summer asap. 


No comments:

Post a Comment