FAVORITE JEANS

Sunday, February 26, 2017
Wearing: jeans - Cropp / sweater, jacket - H&M / boots - NS King / bag - Parfois

Üks linnuke oma kevadgarderoobi osas on juba kirjas! Need teksad on kergelt saanud mu viimase aja lemmikuteks, sest neil on täpselt need 2 olulist omadust, mida ma hetkel väga hindan - laiem lõige ning kõrge vöökoht. Mind kuidagi üle enam ei tõmba enam sellised teksapüksid, mille jalga tõmbamisega tuleb hullu vaeva näha ainult selleks, et päeva lõpuks tunda ennast jube ebamugavalt, sest püksid on nii kitsad ja soonivad jalasääri. Seetõttu olen ma eriti rõõmus, et selle aasta kevad toob moodi pigem sellised natuke vanaaegse välimusega teksad. Minu silmis näevad need aga hoopis ägedamad välja ning lisaks sellele on taoliste pükstega nii mugav olla. 

Nädalavahetusest tahan ka ikkagi natuke jutustada, sest üle pika aja sai ju vanematel külas käidud. Sain seal küll natuke vähe olla (jõudsin eile enne lõunat ning lahkusin täna pisut peale lõunat), kuid sellegipoolest oli veedetud aeg väga hea ja andis mulle kindlasti rohkem energiat juurde. Kõige parem üllatus oli muidugi see, et Tartust tulid ka teised külla ning kolmekesi istumise asemel oli meid 7 ehk siis paras seltskond, et üks mõnus laupäeva õhtu mööda saata. Õhtusöögi tegemine oli ka meil huvitav, sest võtsime ette ühe talvise õues grillimise, millele vahelduseks sai lumesõda peetud. Nii hea oli lihtsalt mitu tundi õues olla, tule ääres soojeneda ja tähti vaadata. Tallinna elule oli see ikka suurepärane vaheldus ja ma nii nautisin seda eilset. Nüüd järgmist korda ootama!


These jeans have easily become my favorites just because they have these 2 features that I really appreciate at the moment - looser cut and high rise. I just love that these kind of jeans are really in fashion this spring and I can't wait to score some other pairs, too. 

Btw, my weekend was great! I took the train to Jõgeva yesterday to visit my parents and I got there at about half past 11 in the morning. It was so nice to chat with my mom about everything and later my dad arrived with surprise guests. Our family's older twins Gert and Gerta came together with Gerta's partner and their lovely daughter. So instead of just being the three of us, there was seven which made me so happy and the evening even more fun. We had a bbq outside and it was so good to be outside in the cold and snow for several hours. We had a fire going and the sky was full of starts. So nice! Later we had all this amazing food at the dinner table and this night was just great. Now I'm already waiting for the next time!

No comments:

Post a Comment