TIME TO RELAX

Thursday, February 02, 2017


Oh, see nädal on olnud üsna pingeline, sest olen nii hõivatud olnud nii kooli kui tööga. Homme ongi selle sessi viimane koolipäev ja tegelikult on see kõik super põnev. Räägin kindlasti kevadepoole rohkem koolitöödest ja kõigest, et ehk keegi on just endale sobivad eriala otsimas. Täna oli aga õnneks natuke lühem päev ning olen täielikult valmis nautima õhtut enda keha eest hoolitsedes. Purederm maskid on proovimist oodanud juba oma poolteist nädalat, nii et on viimane aeg üks spa-õhtu ette võtta.

(Arvustused kirjutasin juurde mõned tunnid hiljem)

Ohh, this week has been soo busy and quite stressful because of that. I have work and school both right now and I feel so tired already. Tomorrow is the last day of this session at school and I have to say that everything is so interesting! I think I'll do a longer post about my studies somewhere in spring. Just because maybe someone is looking for the right specialty for them and I would love to help somebody out. Anyway, today was a little bit shorter day at school and now I am planning to relax and get myself ready for a busy weekend. These masks from Purederm have been waiting for me for 1,5 weeks so now would be the right time to try them. 

(I wrote these reviews here a couple of hours later)


Purederm Intensive Lip Care Gel Patch oli esimene huulemask, mida üldse kunagi proovinud olen. Ei osanud sellest isegi midagi oodata, kuid olin juba sel hetkel väga põnevil, kui maski pakist välja võtsin. Tegemist on siis geelmaskiga, mis tähendab seda, et mask on selline geeljas ja väääga libe. Ma isegi ei uskunud alguses, et see mul huulte peal püsib, kuid sellega probleeme ei tekkinud. Mask tuleb kanda puhastele huultele ja lasta sel seista 10-15min. Eemaldamine käib väga lihtsalt ning huultele jääb selline mõnus geel peale, mille võib hiljem huultesse masseerida. Ja ongi valmis - pehmed ja terved huuled on garanteeritud! Huulemask oli minu jaoks kindlasti üks põnevaid, sest seda oli kuidagi väga huvitav proovida. Talvel on huuled ikka väga tänulik iga lisahoolitsuse eest, mida nad saavad. Super!

Purederm Intensive Lip Care Gel Patch was the first lip mask I've ever tried. I didn't even know what to expect from it but I have to say that I was already so excited when I opened the mask. As you can see, this mask is a gel mask which means that it has this really smooth gel texture and it is sooo slippery. I was a little bit worried about it staying on my lips at first but it turned out to be no problem at all. You're supposed to leave the mask on for 10-15min and after that it is really easy to remove the mask. Then your lips would be covered with excess gel which you can massage into your lips. And that is it - soft and healthy lips are guaranteed! I think that the lip mask was the most interesting to use because I just really liked the whole process. It is so good to give your lips that extra care during the colder months and this one I really liked. 


Vital Radiance Hair Mask "Honey" oli mu kindel lemmik! Ma olin väga üllatunud, kui väga ma seda mee lõhna nautisin, sest tavaliselt ma pole väga meelõhnaliste asjade armastaja. See mask aga mõjus kuidagi hoopis teistmoodi ja mesimagus lõhn muutis kogu maskitamise veel nauditavamaks. Mulle väga meeldis see, et maski võib peale kanda märgadele/niisketele juustele ehk siis neid ei ole vaja enne maskitamist rätikuga kuivatada. Enamus juuksemaske, mida proovinud olen, soovitatakse kanda just rätikukuivadele juustele, aga seda oli nii hea kohe peale šampoonitamist juustele kanda. Maski toimeaeg on 5-15min ehk täpselt selline paras aeg keha pesemiseks ja koorimiseks. Pean ütlema, et kõige raskem osa oli minu jaoks see, et juuksed pidi enne maski peale kandmist ära kammima.. Tegelikult on hea iga kord enne pesu juuksed ära kammida, aga mina seda muidugi ei teinud ehk siis ma üritasin kuidas juba märjaks tehtud juukseid kammida ja see ei olnud lõbus :D. Aga see tegi kindlasti lõpptulemuse veel paremaks. Mu juuksed pole ausalt mitte kunagi niiii siidised olnud! Maski oli lihtsalt nii nauditav maha pesta, sest mu juuksed olid tõesti väga väga siledad ja mõnusad, et neid oli nii hea katsuda. Ma poleks sellist asja üldse oodanud, sest mu juuksed on üsna kahjustunud. 10/10 sellele tootele kindlasti!

Vital Radiance Hair Mask "Honey" was definitely my favorite! The first thing I noticed was the smell and how much I actually enjoyed it. I'm not a big fan of the smell of honey usually but this was I really liked and kind of made the whole process so much enjoyable. I also really liked that this mask can be applied on wet hair. Most of the hair masks I've tried require your hair to be towel-dry and you know, it is sooo annoying to dry them before doing the mask and then getting on the shower again. So this was a big bonus! I think the hardest part for me was combing my hair because I had already wet my hair before it so... you know, everything was so tangled and messy. I know that it's good to comb your before every shower but ofc I didn't do that. Buuut after a long session of combing them carefully I was able to put the mask on and I think that it actually made a huge difference on the final result. Honestly, my hair has NEVER felt sooo silky smooth before! I just loved how my hair felt while I was washing the mask off. So, so good! The result surprised me a lot because I consider my hair to be quite damaged. This thing was like a miracle. 10/10 for sure!


Moisture & Nourishing Hand Mask ja Intensive Healing Foot Mask olid minu jaoks väga sarnased tooted ja seetõttu räägin neist koos. Sellised soki-kinda tüüpi maskid mulle samuti täiesti uued ja suuresti just nende tõttu pidin oma maskitamist pikalt edasi lükkama. Kuna maske peab peal hoidma 20-30min, siis eeldab see täielikku paigal istumist ja puhkamist, aga ma polnud siiamaani sellist õiget hetke leidnud. Maskid näevad välja sellised, et pead endale "kindad" kätte tõmbama ja "sokid" jalga. Hoidsin neid peal natuke üle 20min ja pärast seda hõõrusin kogu alles jäänud geeli naha sisse. Tegemist oligi siis pigem selliste geeljate maskidega - välispind oli maskidel kuiv, seespool geeljad ribad, mis vastu nahka surusin. Mis mulle jällegi väga meeldis, oli see lõhn. Rohkem just kätemaski oma ehk virsiku lõhn. Niisutav toime on käemaskil kindlasti olemas, praegu on käed ikka väga mõnusalt pehmed ja toidetud. Jalgadele tõmbasin otsa pehmed sokid, et kogu geel mööda tuba laiali ei läheks. Selliseid maske on küll natuke raskem kasutada, sest selle aja leidmine võib kohati raske olla, aga vahelduseks tasub kindlasti proovida. Minu jaoks oli midagi uut, kuid nüüd on hea meel, et sain need ära proovida.

Moisture & Nourishing Hand Mask ja Intensive Healing Foot Mask were pretty similar to me. It was my first time using these sock-glove-kind-of masks and they were actually the reason I had to postone this mask trying all the time. The masks work like that: you put on gloves and socks that have gel lining inside and then you leave them on for 20-30min. So it means that you practically can't do anything but watch tv or videos meanwhile but I can't say that it's a bad thing. Again, I fell in love with the smell, especially the peach one. I do have to say that I can really feel the moisturising and nourishing effect the hand mask claims to have. My hands feel so soft now! I feel like these kind of masks definitely require some time and are maybe not the most comfortable ones but once in a while it's good to try these out. I am personally really happy that I got the chance to try these out!Puredermi maskid on saadaval näiteks LoveBy leheküljel ja rohkem infot leiate Purederm Eesti Facebooki lehelt. Hind on neil väga soodne nii et kel plaanis mõni tüdrukuteõhtu või lihtsalt kodune spa-päev, siis siin on teile midagi. Head nautimist! xx

No comments:

Post a Comment