BEAUTY PRODUCTS TO TRY THIS MONTH

Friday, March 10, 2017Märtsikuu on juba täiega käimas, nii tore! Kuna kevad on minu arust alati selline aeg, mil tahaks palju uut ja põnevat proovida või kogeda, tekib ka "vajadus" uute toodete vastu ehk märksa tihedamini, kui neid tegelikult vaja oleks. Mina olen paari viimase kuu jooksul leidnud enda jaoks mõned uskumatud kaaslased ja räägin täna teile ka natuke pikemalt, miks ma neid tooteid armastan ja teilgi proovida soovitan. Let's go!


Syossi Root Retoucher on minu sõbraks olnud vist kuskil 3 nädalat ja ütlen ausalt, et see on minu arust üks parim abimees neile, kes juukseid värvivad. Mina olen oma juukseid nüüd värvinud kuskil poolteist aastat ja kuna see juurte värvimine on osutunud juba parajalt tüütuks protsessiks, on iga asi, mis seda edasi lükata võimaldab, väga teretulnud. Juuksejuured kasvavad mul välja väga väga kiiresti välja ja enamasti üritan ikka selle värvimise teema ainult korra kuus ette võtta. Pole vist vaja isegi öelda, et see tooniv sprei on viimasel nädalal juba hädavajalik. Mulle tohutult meeldib just see Syossi oma. Proovisin ühe korra ka Loreali Magic Retouch-i, aga see mulle nii väga ei meeldinud. Syossi omast kasutan tumepruunidele juustele mõeldud spreid ja kuigi alguses mulle tundus, et see toon ei sobi ikka üldse mu juurtele ja olin juba valmis pettuma, oli paari sekundi pärast see värv täiesti juuste tooni läinud. Täielik magic! Spreivärv püsib juustel kuni järgmise pesuni, mis on täiesti super. Pean küll hoiatama, et selle kasutamisega tuleb üsna ettevaatlik olla, sest värv võib tilkuma hakata. Mina õppisin muidugi esimesel korral seda alles siis, kui olin oma meigi ära teinud ja pärast neid pruune laike oma näolt maha saada ei olnud just kõige toredam. Nii et kindlasti enne juuksed korda ja siis meik! Ühe Syoss Root Retoucher-i hind on kuskil 7€ ja kättesaadav peaks see olema igas suuremas toidupoes.

 Loreal Infallible 24H-Matte jumestuskreemi olen tegelikult ennegi kasutanud, aga olin jälle täiesti üllatunud, kui hea see on ning pidin selle siia listi panema. Nagu nimigi ütleb, on tegemist mati jumestuskreemiga ja sellega püsib mu nägu tõesti päeva lõpuni matt. Kuigi mu näonahk ei ole väga rasune, olen näiteks Fit Me jumestuskreemiga küll kogenud seda, et tööpäeva lõpuks laup läigib. Veel meeldib mulle selle Infallible juures selle pudeli kuju ja otsik, millega on super mugav toodet otse näole kanda. Jaaa ülisuur pluss oli mu taasavastamise juures ka see, et toon Vanilla on täiesti perfect mu heleda naha jaoks päevadel, mil kehal isepruunistavat enam väga märkata pole.  Minu arust igal juhul super jumestuskreem, mis on ka igati mõistliku hinnaga. Huviga tahaks juba proovida Loreal Infallible Total Cover versiooni, mida olen näinud kasutamas Youtube staare, kuid kahjuks pole veel Eesti poeriiulitel see mulle silma jäänud. 24-Matte on aga kergesti kättesaadav igal pool, kus Loreal'i lett olemas ja hinnaks on olenevalt kohast 8.75€ (Mylook.ee) kuni 15€ (Kaubamaja).


Järgmine lemmik on pintslite komplet Ecotools'ilt, mille tellisin jaanuari keskel Lookfantastic lehelt. Komplekti kuulub 2 pintslit, mille mõlemal pool on erinevad otsad ehk siis põhimõtteliselt saad sa endale 4 erinevat pintslit. Täpsemalt siis shading & definer pintslid ja smudge & blend pintslid. Ma tõesti ei oska neid erinevaid pintslitüüpe eesti keeles öelda, seega sorri selle eest :D. Igal juhul mulle meeldivad absoluutselt kõik! Lihtsalt igaüks neist teeb täpselt seda, mida on lubatud ja mida ma saakski rohkem tahta? Ainuke kurvem pool on see, et kuna pintsli mõlemal pool on harjased, et saa seda hästi topsi panna (noh, saab, aga väga ju ei taha, et üks ots ära vajuks). Sellegipoolest on oma hinna kohta tegemist ikka suurepäraste pintslitega! Lookfantastic'u lehel on komplekti hind hetkel 5,94€!


Last but not least olen täiega sõltuvuses sheet maskidest. Mulle meeldivad just erinevate taimede omad (nt porgand, avokaado jms) ja just seetõttu ongi It's Skin maskid mu lemmikud. Neid on super mõnus kasutada ja jätavad naha mõnusalt pehmeks. Hind jääb kuskil alla 2€ ühel maskil, mis on ju täiesti suurepärane ja minu arust on nii hea mõelda, et midagi saab osta ka nii väikse raha eest. Just sellist, mis on nahale hea ja kasulik. Pluss on need maskid super hea kingitus, sest need kuluvad alati ära ja samas ei maksa kingitegijale suurt varandust. Super super super! Need maskid on saadaval näiteks ILU kauplustes ja apteekides. 

Head uudistamist ja super mõnusat nädalavahetust. Ilm peaks ju tulema ilus, nii et naudime! 


English coming soon! :)

No comments:

Post a Comment