CASUAL MONDAY

Wednesday, March 29, 2017
Wearing: bomber jacket - Stradivarius / jeans - Bershka / sweatshirt - H&M / sneakers - H&M (HERE) 


Esmaspäev möödus taaskord väga mõnusalt ning juba teist nädalat järjest oli mul võimalus oma õega välja jalutama minna. See on alati nii tore, sest ei juhtu just tihti, et meil oleks koos vaba päev. Nüüd, kui ilmad on ilusamad, on nii hea lihtsalt siin kodukandis jalutada. Eile küll pool sellest ajast kirusime, et miks peab ikkagi õues nii külm olema ning kohe peale nende piltide tegemsit mässisin ennast suure salli sisse ja nägin ikkagi välja nagu kubujuss. Aga mis seal ikka, olen juba üsna leppinud isegi sellega, et suvel lühikeste pükstega väga välja ikkagi minna ei saa. Kõige rohkem mulle meeldibki tegelikult selline vahepealne ilm, mil saad vabalt teksad jalga panna, tagi peale visata ja sul on reaalselt soe õues. Varsti-varsti! 

Aga nagu ikka, siis tegelikult ma ei tahtnud üldsegi ilmast rääkida :D. Tahtsin rääkida hoopis nendest nunnudest jalanõudest, millega juba viimased paar päeva ringi olen käinud. Nii nii mugavad! Ma olin nii üllatunud, kui need paki seest välja võtsin (tellisin e-poest), sest nad ületasid mu igasugused ootused. Pildi peal tundusid need pigem sellisest õhukesest riidest olevat, aga tegelikult on need hästi tugevast materjalist ja näevad ikka nii ägedad välja. Ja just see fakt, et need on roosad, täielik win! Ma olen täiesti kindel, et kannan need täiesti ribadeks, sest hetkel ma väga muud jalga ei tahagi panna. Küll on ikka tore, et vahel saab väiksema raha eest ka niivõrd häid asju. Kui keegi plaanib endale ka need iludused tellida, siis ütlen seda, et suuruse poolest vastavad nad õigele jalanumbrile ja see istuvus oli ka üks suur pluss punkt, kui need esimest korda jalga panid. Jalanõud ja teksapüksid on minu arust alati ühed asjad, mida internetist natuke riskantne tellida on, kui õnneks nende tennistega ei pidanud ma pettuma. SIIT leiate need tennised. 


 Monday was such a good day! I got to meet with my sister again which is always so lovely because we don't have days off at the same time very often. Now that the weather is nicer it's so good to just go out and walk in our neighborhood. We did complain about the wind and cold temperature like most of the time we were out, but you know, it was still nice :D. I'm actually kind of accepted the idea that shorts and dresses will not be part of my summer just because it's always so windy here in Tallinn. But anyway, I wasn't planning on talking about the weather today. What I did want to talk about were these lovely shoes I'm wearing. I ordered them from H&M Online and I was just sooo surprised when I took them out of the package. From the pictures it looked like they're made of thing material but in real life they are really strong and textured. And the fact that they're pink just won my heart. I love pink for spring! These sneakers fit super good and I can already see that I'm going to wear this to rips. These have been the only pair of shoes that I actually want to wear now. It's so nice to get something so good at a lower price (comparing to Nike, Adidas etc.). I freaking love them!No comments:

Post a Comment