HOW TO GET A TAN BEFORE SUMMER #Stmoriz

Wednesday, March 15, 2017


 Suvi jõuab ikka hirmutavalt kiiresti kohale ning kes meist ei tahaks selleks võimalikult vara valmis olla. Et esimesed soojad suvepäevad ei kuluks päikese käes praadimisele vaid seiklusteks ja elu nautimiseks, on hea, kui saad oma ilusa jume kätte juba enne suve. Ja tegelikult on ju hea "päevitunud" olla aastaringselt. Selleks tulevad mulle alati appi sõbrad isepruunistajad, mida olen juba viimased mitu aastat järjepidevalt kasutanud. Ma ei kujutaks enam ettegi, et peaksin rannas rätiku peal lebama, et pruuniks saada ja ausalt öeldes ma lihtsalt ei suudaks enam oma nahale seda teha ka. Päevitamine ei ole ju tegelikult tervislik ja seda enam olen mina õnnelik heade pruunistavate toodete üle, sest tean, et saan ilusalt pruun olla ka täiesti nahka kahjustamata.

Täna tutvustan teile oma täielikku uut lemmikut vahtu St. Morizelt (1-2-3h Self Tanning Mousse). See armas pudel jõudis minuni kingitusena iluabc.ee'lt kuskil poolteist nädalat tagasi ja muidugi pidin ma selle koha järgi proovima. Ütlen ausalt, olin alguses väga skeptiline selle vahu suhtes, sest olin St. Morize vahtu proovinud umbes 2,5 aastat tagasi ja kuigi see vaht mulle tollel ajal ise meeldis (sest polnu enne midagi muud proovinud), siis mida aeg edasi läks, seda enam hakkas kogunema neid asju, mis mulle selle toote puhul ei meeldinud ning üks vana pooltäis pudel seisab mul siiani vannitoas. AGAA, reaalselt esimesest hetkest, kui ma seda uut vahtu enda nahala kandma hakkasin, olin võlutud!Esiteks, selle vahu lõhn on nii-nii hea! Mitte mingit vastikut isepruunistava toote lõhna, vaid pigem selline hea värske ja natuke magus. Selline, mille järgi võiks nahk kogu aeg lõhnata. Muidugi ei ole see lõhn nahal kauapüsiv, kui ta üldse nahale jääb, aga juba see fakt, et protseduuri läbi viies saad olla ühes mõnusas lõhnapilves, on suur pluss. Ja pean ka mainima, et duši all käies on seda isepruunistava lõhna ikkagi natuke tunda, aga seda on tunda ka kallimate toodete (nt Bondi Sands) puhul ja ilmselt on see üsna paratamatu. Siiski pole see midagi, mis pesuskäimise ära rikuks.

Teiseks, see annab kohese tulemuse. Nagu tõesti kohese. Kohe vahu peale kandmise hetkes oli mu nahk nii pruun, et ma üllatusin üha rohkem ja rohkem. Sellist jume saab osade toodetega alles mitmenda kihi peale kandmisel. Seekord vajasin aga ainult ühte ja olin juba pruunim, kui ma üldse kunagi olnud olen. Täielik wow!Kolmandaks, seda on super hea hajutada ning jume jääb nahale ühtlane. Just hajutamine on kogu selle isepruunistavate toodete kasutamises kõige keerulisem osa, sest sellel ajal, kui sa uut vahukogust kindale paned, kuivab toode nahal. St. Morize vahuga ei tekkinud aga hajutamisega suuri probleeme ning tõesti, mu nahal ei olnud pärast mitte ühtegi laiku ega märki sellest, et oleksin hullult isepruunistavat kasutanud. Seega täielik aplaus selle ilusa katvuse ja ühtlase tulemuse peale!

Neljandaks, see kulub ilusti maha. St. Morize "päevitus" püsib ilusti kuskil 5-7 päeva ja on täiesti suurepärane teada, et toode kulub ka hästi maha. Ma mõtlen just seda, et siis, kui see päevitus juba maha hakkab tulema, ei teki kehale imelikke väikseid täppe ning seda koledat viimase-päeva-päevitust. See kulub nahalt väga ühtlaselt maha ning hiljem on hea kõik "vana päevituse jäägid" nahalt eemaldada kehakoorijaga.

Viiendaks, see on nii tasukohane! Ühes pudelis on 200ml vahtu ning hinnaks sellel 6,95€. See üks pudel kestab ikka mitu-mitu kuud, olenevalt sellest, kui tihti toodet kasutada. Igal juhul on see tõesti väga soodne ja on täiesti suurepärane, et samal ajal on tegemist niivõrd hea kvaliteetiga tootega.

Kokkuvõtteks ütleks, et see on kindlalt üks parimaid (kui mitte parim) isepruunistav toode, mida ma proovinud olen. Ma olen hetkel siiani hämminguses selle võimekusest ja jään nüüd seda vahtu pikaks ajaks kasutama. Ma poleks uskunud, et see vaht trumpab üle mu eelmise lemmiku Bondi Sands vahu, aga nii see on! Rohkem kui poole väiksema raha eest saan endale isegi kohati parema toote. 10/10st annan sellele vahule küll! Nüüd natuke enne-pärast pilte ka:Parima tulemuse saamiseks soovitan kindlastiii kasutada spetisaalset kinnast, millega vaht nahale kanda. Ja selleks, et kinnas töötaks iga kord nagu uus, soovitan ma kohe peale vahu pealekandmist kinnas ära pesta. Kuna sõrmed saavad seetõttu märjaks, siis teen need alati alles kõige viimasena ja kasutan vahu peale kandmiseks vana meigipintslit. Seda saab pärast niimoodi ka ära pesta, et käsi märjaks ei tee ;)

Kahe käega soovitan teil kõigil seda vahtu ise proovida. Kaotada pole mitte midagi, võita aga täiega! Vahu ja kinda saate mõlemad osta Iluabc lehelt (KLIKI SIIA). Rohkemaid ägedaid St Morize tooteid saate näha St. Moriz Eesti Facebooki lehel.

No comments:

Post a Comment