MORNING

Monday, March 20, 2017


Tere hommikust! Olen vist juba siin korra mainunud, kuid pean lihtsalt veelkord ütlema, et vabad esmaspäevad on parimad! Kõige parem on nädala esimene päev veeta täpselt nii nagu ise soovid ja siiamaani on minu päev olnud suurepärane. Mõtlesin, et panengi täna kirja mõned väiksed asjad, mis teevad päeva paremaks ning toovad palju rõõmu päeva, et nädal algaks ikka võimalikult positiivselt.

 Vara ärkamine. Täna ärkasin näiteks kell 7, aga tavaliselt ongi kell 8 see kõige hilisem aeg, mil ma vabal päeval ärkan. Nii hea on alustada päeva vara, eriti just mõttega, et ees ei oota ebameeldivad kohustused ning sa saad teha täpselt seda, mida ise soovid.

❤ Trenn. Ükskõik kui pikk või lühike, iga trenn muudab tuju heaks ning garanteerib rahulolu tunde. Mina läksin täna juba enne 8 jooksma ja lõpetasin oma trenni juba kell 10. Ikka veel on terve päev ees!

 Hea hommikusöök. Päeva kõige tähtsam ja minu lemmikuim toidukord. Ma armastan süüa hommikuks näiteks putru (kaerahelbe või mitmevilja oma), smuutit või kreeka jogurtit. Täna valisin just viimase ning nautisin seda püreestatud banaani, kiivitükkide ja seemnete/kuivatatud goij marjadega.

❤ Planeerimine. Mulle niii meeldib planeerida igasuguseid asju (nädalaid, toidukordi, blogipostitusi, trenne, sünnipäevi), sest see annab kuidagi nii hea tunde, et sul on kindel eesmärk nagu olemas. Tänased planeerimist vajavad asjad: nädala toidud, kiirusega lähenev sünnipäev, trenni tegemise ajad ja nädalavahetus.

❤ Produktiivsus. Pole midagi hullemat kui raisata terve oma päev lihtsalt olemise peale. Seetõttu meeldib mulle, kui mul on alati mingi eesmärk või to-do list, mida päeva jooksul ära tahan teha. Näiteks kasvõi meilide saatmine, tubade koristamine või piltide tegemine blogi jaoks. Päeva lõpus on hea üle vaadata kõik asjad, mis tehtud said.

 Aeg armsate inimestega. Üksi on vahel väga tore olla, aga ikkagi on lähedaste inimestega koos olemine see, mis õnnelikuks teeb. Ma poleks ilmselt pooltki nii rõõmus, kui mul ei oleks niivõrd toredat ja lõbusat elukaaslast kodus, kes mind alati naerma paneb.

Mis on teie lemmikud asjad, mida vabadel päevadel teete? Nii tore oleks lugeda ja uusi ideid saada :). Ilusat algavat nädalat kõigile!

No comments:

Post a Comment