NYX THE WICKED DREAMS PALETTE + EYESHADOW SINGLES

Thursday, March 30, 2017

Uskumatu mõelda, et NYX on Eestis tegelikult olnud ju alles vähem kui pool aastat. Minu jaoks tundub see kuidagi vähe, sest olen juba praegu jõudnud ära proovida nii palju häid NYX-i tooteid. Nii hea on alati Kaubamajas käies nende leti juurde uudistama minna, sest olgem ausad, sealt tahaks alati midagi. Täna räägin natuke täpsemalt nende lauvärvidest. Wicked Dream palett on mul kasutuses olnud täpselt sellest päevast, mil toimus NYX-i tutvustusõhtu (loe postitust siit) ja ikka veel tunnen ma, et mul on selle paletiga nii palju avastamist alles ees. Wicked Dreams paleti valisin endale ostukorvi just seetõttu, et tahtsin saada võimalikult palju erinevaid värve. Noh, mitte nüüd nii palju, aga tahtsin ikkagi, et põhilistele neutraalsetele toonidele oleks lisaks midagi põnevat. Sellest värvivalikust torkavad kohe silma sinine ja oranz/kulde ning viimane on mu täielik lemmik.

Paletis olevad lauvärvid on minu arust väga kenad, silmameigi võimalusi on nii nii palju! Pigmendi poolest on paremad ikka need, mis on tumedad, kuigi see juba mainitud oranz on ka väga hea pigmendiga. Heledad toonid on selles suhtes päris palju kehvemad, aga järjepidevus viib sihile ja peale mitmendat korda peale kandmist annavad nad silmal endast ikkagi märku. Samas see ei ole väga imestava panev niivõrd heledate/kreemikate toonide puhul. Seevastu sinine värv on küll sellise pigmendiga, et kõige väiksemast puudutusest juba piisab, et ilus värv enda silmalaule saada. See on nii äge värv ja ma siiamaani mõtlen, et peaksin sellega ühe vinge silmameigi valmis tegema.

Üleüldiselt olen ma selle paletiga super rahul, sest 15,99€ eest saad sa endale lausa 24 erinevat lauvärvi, millest enamus on väga väga head. Lisaks on selle paleti välimuses midagi, mis mulle väga meeldib. Olgugi, et see on täiesti tavaline musta ümbrisega palett, paneksin ma selle oma meigilauale ilutsema küll (kui mul selline asi oleks :D). Minu kõige kasutatavamad toonid on oranz, tumepruun, valge sädelusega ja kõik heledad kreemised toonid. Ja muide, valikus olev must lauvärv on täiesti imetlusväärne! Mega mega hea pigment ning kerge hajutada. Kõiki teisi värve on samuti kerge hajutada, kuid tunnen, et sellise täiesti musta lauvärvi juures on see veel eriti suureks boonuseks. Lisaks sellele toredale paletile on mul igapäevases kasutuses 2 NYX'i üksikut lauvärvi, mis on mõlemat j-u-m-a-l-i-k-u-d! Pigment on neil mõlemalt täiesti super, eriti roosal lauvärvil. See on mul hetkel täielik lemmik, sest kevad toob erksad toonid moodi ning see ilus roosa sobib nii hästi igapäevaseks kandmiseks. Ohh, ma peaks minema endale veel lauvärve kokku ostma, sest need on 3,20€ eest ikka ebareaalselt head. Soovitan soojalt!!


 I can't believe that NYX has been in Estonia for less than half a year. I have already tried out so many of their amazing products and I just love to browse their section when visiting Kaubamaja. Today I'm doing a little review on their eyeshadows, both a palette and single eyeshadows. 

Starting with the palette, I picked The Wicked Dreams palette up from their opening event in fall and I've loved it ever since. The reason why I chose this palette as my first NYX palette, was the fact that it has so many different colours. I really wanted something that I can use a lot and create different make up looks with. This is exactly that! 

The pigmentation of the shadows is quite good overall, like the dark shades have a really good pigment but lighter ones not so much. With patients you can still get the color on your eyelid but it's way easier with the darker shades. But I think this is completely okay considering this palette only costs 15,99€ at Kaubamaja. I would really recommend it when you're looking something different and versatile. I still feel like I have so much to do with this palette which is always good!

I've also really been loving their eyeshadow singles, the cheaper ones. The ones I have are Bad Seed (the pink one) and Dayclub Ibiza and I love both of them so much. The pink one has really become my favorite as my spring eye makeup look, suits so well for an everyday makeup look but you can still make it a bit smokier when going on a night out. These eyeshadows have such an incredible pigmentation that I honestly can't believe they only cost 3,20€ per each. I feel like I need to go and buy every other color ASAP. 

Overall I can say that I am really pleased with NYX eyeshadows so far. They are super affordable but still really good and I am definitely going to buy some more palettes and eyeshadows from them. My birthday is cominggg, hint hint! :D

No comments:

Post a Comment