ON THE TOP OF THE LIST

Monday, March 27, 2017
Wireless headphones / Good body moisturizer (really loving the Joik ones) / fresh flowes / quality chocolate / Puma Fierce Core sneakers / marble notebook / Loreal's Color Riche Matte lipstick


Kevad on nii hea aeg shoppamiseks ja uute asjadega alustamiseks, sest millegipärast on see jällegi kuidagi uus algus. Mina näiteks olen viimasel ajal tublisti jooksmas käinud ja tänane hommikujooks päikese käes oli täiesti imeline. Eelmises postituses küll juba mainisin, et ma ei suuda ära imestada, et kohe on märts läbi, aga ausalt, kuidas me siia jõudsime?? Alles oli minu sünnipäevani veel rahulikult aega, kuid nüüd on jäänud ainult 2 nädalat! Sünnipäevalainel olles käivad peast läbi ka toredad kingituse mõtted, mida oleks küll super tore saada, kuid päris kindlasti ei oota ma neist peaaegu, et mitte midagi, haha. Soovinimekiri on ju ikkagi alati olemas ja ehk see siin annab mõnele teist ka ideid kevadiseks shoppinguks. Minu jaoks on alati sünnipäev pigem see päev, mil tahan ennast lihtsalt erilise ja õnnelikuna tunda, ümbritsetuna kallitest inimestest. Mõni kingitus on lihtsalt väike boonus. Eks näis, mis see päev toob. Praegu soovin teile aga ilusat nädala algust ja räägime varsti!

Spring is always a good time for shopping and picking up new hobbies/activities. At least I feel that way because somehow spring is like a second start of the year. I personally have started to go running quite often now. Today's morning run in the sun was so amazing! I know I already mentioned it on my previous post but I just cannot believe that March is over in some days. My birthday seemed so far away just recently and now it's in two weeks!! Being already in that birthday-kind-of mindset, there are some ideas on my head that I would love to get for my birthday. I say it now but I am actually not expecting any of the things haha. Birthday has always been more about feeling special and loved on that day and some little gifts are just a bonus. That being said, of course I always some kind of wishlist on my head on this is just the top of it right now. Maybe this will give you some ideas for spring shopping! We'll see what this day will bring. Now I'm wishing you all a happy week and I'll talk to you soon!

No comments:

Post a Comment