FEELING 22

Tuesday, April 11, 2017
My amaziiiing birthday present from my love!! Adidas NMD's + a lot of candy. So much love!! / Makeup look of the day / My prettty pink chrome nails. I love them! / Little lunch table after Marko got home. Nothing healthy here, but heey, I made a pretty damn good potato salad! :D 
Absolutely loooved this day! I took a 6km walk on my way home from the shopping centre just to enjoy the weather. I just love spring so much!


Ohh, mille tore päev tänane on olnud! Minu sünnipäevahommik algas kella kuuese äratusega, peale mida sain nautida kohvi ja kooki, ise alles teki sees uneledes. Nii mõnus! Kuna minu sünnipäev sattus just sellisele päevale, mil Markol väga pikk koolipäev oli, siis ei tahtnud ma hommikut raisata ning nautisin seltskonda seniks, kuni sain. Päeva veetsingi täitsa üksinda, kuid tundsin ennast ikkagi nii õnnelikuna ja erilisena tänase päeva puhul. Nüüd on meil üks mõnus lõunane munch ka maha peetud ja nüüd on nagu lõpuks see aeg, et saab rahulikult diivanil istuda ja puhata. Ma olen nii nii tänulik kõigile õnnesoovijatele täna ja tõesti, ma tunnen ennast täna lihtsalt nii õnnelikuna! Super super mõnus päev! :)


No comments:

Post a Comment