TOP OUTFITS FROM COACHELLA '17

Thursday, April 20, 2017
All pictures via Instagram
@kenzas / @brittney_saunders / @lydiaemillen / @mylifeaseva / @piamuehlenbeck / @jannid

Coachella muusikafestival on selleks aastaks läbi ning oma lemmikut kostüümid ka välja valitud. Mulle nii meeldib kogu see Coachella vibe ja alati olen selle sündmuse lähenedes nii põnevil. Enamjaolt just seetõttu, et suur osa maailmakuulsaid blogijaid/youtubereid saavad sellest osa ning nii huvitav on näha, mida sellel üritusel kantakse. Lemmikud valisin välja ikka Instagrami kontodelt, mida ise igapäevaselt jälgin. Aaah, mulle nii meeldivad kõik! Üks elu missioon on raudselt ise Coachellal ära käia.

Kenza riietuse juures meeldib täiega selle lihtsus. "Rebitud" äärega teksaseelik koos selle retrohõngulise Levi's t-särgiga mõjub kuidagi võluvalt. Pluss see kogu komplekt tundub ka super mugav. Like, like, like!

Brittney üllatas mind selle ägeda kauboi-stiilis look'iga, mis sobib talle nii hästi. Väikesed detailid nagu päikeseprillid, kaelarätik, vöö ja õlakott muudavad kogu komplekti täiuslikuks.

Lydia! Millegipärast ei oodanud ma üldse sellist stiili, mida Lydia Coachellal kandis, aga deem, mulle meeldis see! Nii äge oli näha, kuidas üdini naiselik pitsist kleit on kombineeritud valgete kauboisaabastega. Väga julge, kuid väga HEA valik!

Eva puhul meeldis mulle taaskord lihtsus. Valged overallid koos matchivate mule-stiilis kingade ja kaelarätikuga - nii äge! Eva kirjutas Instagramis, et nad valisid kutiga üksteisele outfitid ja kui see nii oligi, siis suur aplaus kaaslasele. Outfit täiega on point!

Pia riietuses oli kohe näha, kui läbimõeldud see kõik on ja see täiega töötas. Taaskord väga naiselik seelik koos pikkade natuke karmimas stiilis saabastega ja jällegi suurepärane kooslus. Kaelarätt annab ka selle komplekti puhul nii palju juurde. Super, super!

Janni riietus jäi mulle kohe silma ja see on minu arust üks suurepärane klassikaline Coachella look. Kellele ei meenutaks selline ilus pikk lilleline kleit ja lokkis juuksed mõnusat suvist festivali. Mulle igatahes küll!


Kes teile selleaastasel Coachellal eriliselt silma jäi? :)

No comments:

Post a Comment