DRESS GUIDE WITH NELLY

Wednesday, May 03, 2017
CLICK TO SHOP -> White slit gown / Baby pink slit gown / Off the shoulder gown / Pink deep neck gown / Light grey lace gown /White open back gown 

Kevade saabudes on alati nii põnev näha, milliste kaunite kleitidega rõivapoed enda kaubavalikut täiendavad. Kuigi mul endal ei ole veel nii pea ühtegi lõpetamist ega muud sellist üks-kord-elus sündmust tulemas, meeldib mulle ikka neid ilusaid kleite vaadata ja unistada, et kunagi kannan mõnda neist. Vaieldamatult lemmik netipood selleks puhuks on Nelly.com. Nende Nelly Eve kollektsioonist leiab alati nii võrratuid kleite, et nende seast valikut teha oleks päris raske. Kauneid kleite leiab ka nende teistest kollektsioonidest ning seetõttu ongi Nelly minu jaoks kui kleidiparadiis. 

Valikus on palju erinevaid stiile ning ise netipoodi sirvides kujunes mul välja 2 põhilist stiili kleite, mida lähemalt uurida tahtsin. Esimene on üsna klassikaline maxi-stiil, mis täielikult võlus mind erinevate detailide pärast. Olen täiesti kindel, et kui ma ükskõik millise neist üleval välja toodud kleitidest selga paneks, tunneks ma ennast nagu tõeline printsess. Need kleidid on kõik väga naiselikud, glamuursed ja samas väga viisakad. 

Kõik ülejäänud kleidid, mis ma endale huvi pärast lahti tegin, olid just nimelt skater-stiilis kleidid ning nende puhul on läbivaks teemaks pits, mis iga kleidi rohkemal või vähemal määral eriliseks muudab. Skater-kleitide muhul on kindlasti üks suur pluss see, et nendega on väga mugav olla, võrreldes maani kleitidega, mis võivad igale poole ette jääda. Kõige vingemad skater-kleidid on minu arust just sellised,  mis ulatuvad üle põlvede, sest see pikkus annab kleidi kuidagi teise feelingu ja mõjub natuke pidulikumalt kui mini-kleidid. Sellegipoolest on kõik need kledid minu silmis super ilusad ja hea meelega kannaksin neid kõiki. Kui kunagi kleidivalimiseks läheb, siis läheb mul ikka väga raskeks :D .

Millised on teie lemmikud kleidipoed? 

No comments:

Post a Comment