HAPPY DAYS

Friday, May 19, 2017
Wearing: hat - Ebay / choker, jeans, jacket - H&M / t-shirt - Reserved / boots - NS Kind 

Tere ja super ilusat reedet kõigile! Täna on küll nagu täiesti loodud ilm nädalalõpu jaoks. Oi, kuidas ma kadestan kõiki, kes täna õhtul tööl ei pea olema :D . Anyway, see nädal on mul olnud päris kiire ja läheb täpselt sama tempokalt edasi. Käisin teisipäev, kolmapäev ja neljapäev salongis ning olen nüüd nagu teine inimene. Lasin eemaldada geelküüned ning teha soengu, millest rääkisin siin juba enne kevadet. Lisaks siis veel kulmude hooldus, mille tulemust saan teile näidata umbes 3 nädala pärast ja selle pärast olen ma ikka eriti elevil! Nii põnev! Mul on tõesti täiesti teise inimese tunne ja nii hea on vahel võtta kätte ja enda välimuses muutusi teha. See annab kohe nii ägedalt palju enesekindlust juurde ja selline nagu väike "uus algus" on alati hea.

Need pildid tegime oma õega eile, kui peale mu tööpäeva kokku saime. Ma küll mõtlesin, et jõuan meigi enne ära teha, aga ei jõudnud ja siin ma olengi kandmas ainult ripsmeduši, mis on ka juba põhimõtteliselt maha kulunud, haha. Samas on nii mõnus vahel meigivabasid päevasid teha ka nii, et sa ainult kodus ei istu. Eriti nüüd, kui õues on soe! Ma tõsiselt loodan, et teil kõigil tuleb üks suurepärane nädalavahetus!

Hi and happy Friday, everyone! I feel like today's weather is made for the end of the week (it's 21C in Tallinn) and I am sooo jealous of everyone that don't have to work this evening. Anyway, this week has been a busy one for me and it's gonna be like this until Monday. I went to the salon 3 day in a row - had my gel nails removed and did haircut I'd been talking about for the longest time. I also got my 2nd eyebrow treatment done and I can't wait to show the end result in about 3 weeks. I am so excited and I feel like a new person now. It's so good to chance up your look after a long time, gives you like a instant boost of confidence and the feeling that you can do anything. It is so nice! 

These pictures we took yesterday when I met up with my sister after my workday. Didn't have the time to do my makeup so here I am, wearing only mascara which is super faded too already, haha. But it's so good to have these makeup free days even on the times you are not just sitting at home. At least now that it's finally warm here. Please, let's keep it that way!

No comments:

Post a Comment