TEXAS

Tuesday, May 09, 2017


Kuidas teil kõigil läheb? Loodan, et nädal on alanud suurepäraselt! Eile oli mul üle pika aja üks vaba päev ning nautisin seda oma õe seltsis. Meil oli nii tore päev, kuid ei suutnud ikkagi leppida sellega, et õues on nii külm. Me põhimõtteliselt jooksime ühest kohast teise, et sooja saada. Selline maikuu siis. Mul oli muidugi peale selle t-särgi veel pusa ja jope ka selja :D. Päeva lõpetasime õe juures istudes ja filmi vaadates. Oh, kui hea! Mida kõike ma ei teeks, et iga päev võiks olla täpselt selline nagu ma ise tahan. See on minu põhiline eesmärk, mille poole püüdlen ning usun siiralt, et saab varem või hiljem teoks. Positiivsed mõtted!

How are you all doing? I hope that your week has started in a good way. I had a free day yesterday after a while and enjoyed it with my sister. We had a super nice day, despite the fact that it was freezing outside. We basically run from one place to another to get some warmth, haha. So that's what this May is like. We ended the day at my sister's place watching a movie from Netflix, eating good food and just enjoying the time. Oh, what I'd do to spend every single day just the way I want. That's my biggest goal in life and I truly believe that I will come true sooner or later. Happy thoughts!

4 comments:

 1. Anonymous9/5/17 22:39

  Sul on väga tore blogi :) Blogi auhindade hääletamisel jäi silma, et oled kultuuriblogide kategoorias.. Paigutaks sind küll pigem ilu, meigi kategooriasse :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda on väga suur rõõm kuulda, aitäh! Selle kategooriaga on jah kuidagi sassi läinud, aga loodan, et varsti saab see parandatud :)

   Delete
 2. Mina ka hääletasin Sinu poolt ja btw, see TEXAS-look on täiega äge! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jee, suur tänu ja rõõm kuulda, et meeldib. Pean vist tihedamini hakkama katsetama oma stiiliga :)

   Delete