HOW I FINALLY GOT MYSELF SOME EYEBROWS | MICROBLADING BY ALVINE BROWS

Monday, June 05, 2017

Oh boooy, kui hea meel on mul seda postitust lõpuks kirjutada. Kogu selle aja jooksul, mil olen blogi ja Youtube'ga tegelenud, on mul alati kõige suurem ebakindlus olnud enda kulmudes. Olin vist kunagi väiksena pintsettidele valu andnud ja nüüd, mil ma pole neid ikka aastaid põhimõtteliselt puutunudki, nad lihtsalt ei kasva tagasi osadesse kohtadesse. Ma tõesti isegi ei uskunud, et miski saaks minu kulmu-olukorda parandada, sest see seis oli ikka väga jama. Olin microbladingu protsetuurist enne kuulnud küll ja kuna väga paljudel n-ö beauty gurudel Youtubes oli see protseduur tehtud, ei kahelnud ma hetkekski, et tahan seda proovida, kui võimalus tuleb. Olin samuti kuulnud negatiivset tagasisidet selle kohta, aga leian, et halba võib rääkida kõige kohta ning kui ise pole järele proovinud, siis ega päris täpselt ju ikkagi ei tea. Mina igatahes seda ei kartnud ja õnneks tuli mul microbladingu tegemise võimalus üsna pea tänu Alvine'le, kes töötab Annely Ilustuudios. Tänu temale sain ma endale lõpuks ometi KULMUD ja ma saan käia absoluutselt ilma igasuguse meigita väljas nii, et ma ei pea midagi häbenema. See on nii lahe tunne!

Minu esimene protseduur oli täpselt päev pärast minu sünnipäeva ehk siis 12. aprillil. Läksin Alvine juurde üsna kindla teadmisega, et tulen sealt välja ilusate kulmudega ja ei kartnud mitte midagi. Täpsemalt on Microblading selline protseduur, mille käigus naha pindmistesse kihtidesse viikase microblading teraga pigment . Protseduur teostatakse karvatehnikas ehk  tehnik joonistab karvad arvestades kliendi loomulikku kulmukasvu. Lõpptulemuseks on ilus, ühtlane kulmujoon. Ütlen ausalt, et minu kulmude algne seis oli ikka päris kohutav ja ilusa kuju paika saamine oli raske. Aga Alvine sai sellega väga hästi hakkama ning konsulteeris minuga enne microbladingu tegema hakkamist, et olla kindel, kas see kuju mulle sobib. Esimesel õhtul koju minnes oli küll väga harjumatu olla ja peeglisse vaadata, aga enamasti seetõttu, et mu enda kulmukarvad olid ikka veel täiesti heledad. Nii et, kui sul on endal loomulikult heledad karvad ja oled juuksed tumedaks värvinud, siis kindlalt soovitan enne microbladingusse minekut oma kulmud keemiliselt ära värvida. Ma tavaliselt ikka teen seda regulaarselt, aga ma millegipärast arvasin, et kui microbladingusse lähen, siis ei ole sellel vahet. Microbladingu tegemise päeval kulme keemiliselt värvida ei ole soovituslik, sest see võib pigmendi püsivust rikkuda. Ja muidugi ei tohi värvida ka siis, kui sul paranemise aeg on. Aga minu jaoks polnud hullu, käisin oma natuke naljakate kulmudega ringi, sest ma teadsin, et lõpptulemus tuleb ilus. Esimene hooldus oli mul 4 nädala pärast ja seekord läks asi palju kiiremini. Jällegi järgnes siis paranemisaeg ja alles peale seda sain ära värvida enda päris kulmukarvad ja saingi endale ilusad kulmud!


Paranemise aeg on ilmselt kõige raskem asi kogu selle värgi juures, sest selle aja jooksul tuleb kulmule peale koorik, mida ei tohi ise ära nokkida. Ja seda valget lahtist nahka oli vahel ikka päris halb vaadata, aga õnneks ma suutsin ennast ikkagi tagasi hoida ja ei nokkinud oma kulme, sest ma ei tahtnud tulemust ära rikkuda. Ja kui kogu koorik on ilusti maha tulnud, siis on aeg esimeseks hoolduseks ning peale teise kooriku maha tulemist, ongi lõpptulemus käes! Üsna aeganõudev protsess kokkuvõttes, aga kuna need kulmud püsivad peal umbes aasta, siis ei olegi see ootamine nii hull.

Mina olen igatahes super super rahul ja tänulik Alvinele, et ta minuga nii ägeda koostöö ette võttis. Tõesti, ainult kiidusõnad talle, kui tehnikule! Alvine juurde saad aega broneerida siin: Alvine Brows (kliki).

Ja nüüüd, pildi aeg! Esimesena ikka see kõige jubedam ehk siis see, kuidas mu kulmud enne välja nägid. Tegin screenshoti ühest oma videost. Kuidas ma üldse julgesin videosid teha, haha :D.

Enne microbladingut


Esimesel protseduuril


Ja nüüd!
Ilma meigitaMeigiga


No comments:

Post a Comment