DO SOMETHING GOOD EVERY DAY

Saturday, December 09, 2017

You know how sometimes the smallest of things brighten up your whole day? When a stranger gives you a compliment and you keep thinking about that one little thing the whole day while still smiling about it. Or when you can talk with a friend of yours whom you haven't spoken in months. These simple things can bring so much joy into our lives but for some reason these things don't happen every day. But they totally should, right? It's actually really easy to make someone's day better and brighter with small acts of kindness and that's the one thing I want to talk about today. I know from my own experience that life can get super overwhelming sometimes and it is always such a heartwarming feeling when someone is being particularly nice to you on the day you're feeling like a mess and like you can't handle all the craziness around you.Today I want to encourage each and every one of you to be kind and humble every single day. Be that one person to wish a lovely day to the lady who's serving you at the grocery store. Say hello and thank you and  s m i l e. Make them feel like their job is meaningful and you appreciate them. Smiling is contagious so why not spread it around and make people around you feel happy. It is so damn easy but a lot of people seem to forget about it in their daily lives.Fortunately there are people who love doing good things for others and people from SEIK have come up with Be Happy Calendar where you can find a good act to do every single day of the year. I think it's such a fun idea and that's why I am sharing it with you today. You can set a goal for yourself and see if you can do all of the good deeds for the whole year.  It would be a perfect gift to give this Christmas! You can purchase your own Be Happy Calendar here (click). And remember to be kind. xxKas teate, kuidas vahel mõned väikesed asjad suudavad päeva palju paremaks teha? Kui keegi võõras teeb sulle komplimendi ja seda meenutades naeratad omaette terve päev. Või kui sa saad rääkida sõbraga, kellega sa ei ole suhelnud mite kuud. Need ongi need väikesed asjad, mis toovad palju rõõmu, kui nad juhtuvad. Kahjuks me kõik teame, et seda ei juhtu iga päev. Aga võiks ju? Kui mõelda, siis tegelikult on selliseid väikeseid "heategusid" nii lihtne korda saata ja miks mitte teha kellegi päev paremaks lihtsalt sellega, et sa oled sõbralik. Võin oma kogemusest öelda, et vahel on tõesti raske märkata inimesi enda ümber, kui oled ise tegelemas 100 asjaga ning sul on alatihti tunne, et oled omadega ummikusse jooksnud.

Täna tahaksin ma julgustada teid kõiki ning samuti ennast olema lahke ja sõbralik meid ümbritsevate inimeste suhtes. Julgege olla see üks inimene, kes tänas toidupoes töötavat teenindajat ning soovis neile ilusat päeva. Naeratage talle. Naeratus on nakkav ning miks mitte seda siis levitada ja sellega muuta kellegi päev paremaks kasvõi selleks üheks hetkeks. Olete ju nõus, kui ütlen, et naeratada on lihtne? Millegipärast kipub see siiski paljudel inimestel oma igapäeva tegevuste kõrvalt meelest ära minema.

Õnneks on siiski olemas ka selliseid inimesi, kelle jaoks väikesed heateod on olulised ning noor kirjastus SEIK on juba mitmendat aastat välja tulnud oma Tegude Kalendriga, kust leiad iga päeva kohta selle ühe väikese teo, millega teha head. Minu arust on selle kalendri idee nii super põnev ja seetõttu sellest täna rääkida tahtsingi. Mõelge, 365 tegu, iga päev üks väike väljakutse endale. Kui lahe oleks, kui saaksid aasta pärast öelda, et tegid kõik need teod ära?! Saabuvate jõulude eel oleks selline kalender suurepärane kingitus. Jagan teiega siin linki ka, et saate ise asjast rohkem juurde lugeda. Ja kindlasti vaadate ära Tegude Kalendri video, see on nii armas! Kliki siia. Ärge siis unustage - oleme üheskoos hoolivad ning eeskujuks teistele. xx

No comments:

Post a Comment